De bestaande benodigde ervaring en know-how werd gebruikt om het nieuwe velgenmerk Motec te ontwikkelen, dat voor het eerst werd gepresenteerd aan het gespecialiseerde publiek op de Essen Motor Show in 2007.

Het basisidee van dit totaal andere merk is enerzijds het maken van racefietsen voor de hoogste raceklassen en anderzijds het aanbieden van exclusieve tuning velgen. De uitgebreide successen van o.a. in de Formule 4, maar ook in veel touringcarseries, spreken voor het succes van het merk. De constante groei en toenemende marktaanwezigheid hebben geleid tot de bouw van het nieuwe technologie- en logistiek centrum in 2013, wat een nog betere leveringsgereedheid garandeert.

Motec Wheel/Velgen Configurator

Benieuwd hoe de Motec velgen onder uw auto staan? Gebruik dan de Motec velgen configurator op de officiële Motec site. U kunt daar tevens alle modellen die geleverd kunnen worden voor uw auto vinden.

Heeft u velgen gevonden die u graag wenst te hebben, vraag dan met de velg gegevens bij ons een offerte aan.







    Controleer de onderstaande gegevens die op basis van uw kentekeninvoer zijn ingevuld en met het bericht worden meegestuurd:

    Velden met een (*) zijn verplicht.

    Handelsbenaming:

    Merk:

    Datum eerste afgifte in Nederland:

    APK-vervaldatum:

    Brandstof:

    Voertuigcategorie:

    Carrosserietype:

    Onze europa’s #1 velgen merken

    Hieronder vind u de producenten met hun leveringsprogramma’s. Neem de tijd en bepaal uw keuze… neem daarna contact met ons op voor een offerte en advies!

    RC DesignTomason logoBBSBrabusArt Form wheelsMB DesignMotec wheelsSchmidtOxigin wheelsCarmani

    [dsm_contact_form_7 cf7_library="229382" label_bottom_spacing="3px" button_alignment="center" admin_label="Algemeen contact GBE" _builder_version="4.5.7" labels_text_align="left" labels_text_color="#45c1c1" input_textarea_select_line_height="1.2em" background_color="rgba(255,255,255,0.75)" custom_button_one="on" button_one_text_size="16px" button_one_text_color="#45c1c1" button_one_border_radius="9px" button_one_letter_spacing="3px" button_one_icon="%%109%%" width="60%" width_tablet="100%" width_phone="100%" width_last_edited="on|phone" max_width="100%" module_alignment="center" custom_margin="23px|||406px|false|false" custom_margin_tablet="" custom_margin_phone="48px||||false|false" custom_margin_last_edited="on|phone" custom_padding="48px|10px||10px|false|false" custom_padding_tablet="50px|10px||10px|false|false" custom_padding_phone="30px|10px||10px|false|false" custom_padding_last_edited="on|phone" hover_enabled="0" border_radii_image="on|6px|6px|6px|6px" border_width_all_image="1px" border_color_all_image="#45c1c1" border_radii_error_msg="on|12px|12px|12px|12px" border_color_all_error_msg="#ff2323" box_shadow_style_button_one="preset2" box_shadow_horizontal_button_one="9px" box_shadow_blur_button_one="9px" box_shadow_spread_button_one="-6px" custom_padding__hover_enabled="on|desktop"][/dsm_contact_form_7]